Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 I 2020 III NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania niedziela słowa bożego 2020

  1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Wg myśli papieża Franciszka ma ona charakter ekumeniczny.
  2. W tym tygodniu wypada Pierwsza Sobota miesiąca.
  3. W przyszłą niedzielę, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Prosimy pamiętać o zabezpieczeniu świec przed wylewaniem wosku. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy modlić się za osoby konsekrowane i o nowe powołania do zakonów.
  4. Msza św. o godz. 11.30 w przyszłą niedzielę będzie w intencji rejonów I i II.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 13, mieszkania od 21 do 40.
  6. W PONIEDZIAŁEK po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Ministrantów i Lektorów.
  7. W przyszłą NIEDZIELĘ, 2 lutego, spotkanie opłatkowe uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z grupą św. Józefa. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 16.00 a po zakończonej Eucharystii spotkanie w Sali budynku parafialnego.
  8. Świetlica WZRASTANIE i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na misterium Bożonarodzeniowe dziś o godz. 15.30 do sali widowiskowej MOK.
  9. Stowarzyszenie Rozwoju Radymna „GALEON” i Burmistrz Miasta Radymna zapraszają osoby planujące docieplenie domu lub wymianę kotła centralnego ogrzewania na spotkanie informacyjne do Miejskiego Ośrodka Kultury w poniedziałek 27 stycznia o godz. 18:00. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do 90% kosztów, z programu „Czyste Powietrze”.