OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 II 2020 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania: gromnicznej"

1. Dzisiaj po Mszy św., z okazji dnia życia konsekrowanego, zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
  2. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i zmiany tajemnic różańcowych. Pół godziny wcześniej możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, a Mszą Świętą o godz. 16.00 rozpocznie się spotkanie opłatkowe uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z grupą św. Józefa.
  3. Jutro po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc w zdemontowaniu szopki i dekoracji świątecznych.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek możliwość spowiedzi podczas adoracji, a w piątek godzinę przed Mszą św. W piątek o godz. 8.00 wyjazd z Komunią św. do chorych.
  5. W przyszłą niedzielę, Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła i prosimy do tej pracy w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 14. mieszkania od 1 do 20.
  7. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania, które rozpoczynają się wieczorną Mszą św.:
  • w poniedziałek LEKTORÓW;
  • w środę NAUCZYCIELI;
  • w czwartek zapraszamy wszystkich parafian na pierwsze spotkanie z cyklu katechez pt. „Zrozumieć Mszę Świętą”. Cykl będzie obejmował comiesięczne spotkanie w pierwsze czwartki miesiąca, poświęcone tematyce liturgii Mszy Świętej, połączone z warsztatami liturgicznymi;
  • w piątek zapraszamy na kolejną katechezę w ramach Kursu Przedmałżeńskiego.