OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 lutego 2020 V NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania: dzień chorego

1. We wtorek Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich CHORYCH z naszej Parafii będzie o godz. 11.00. Prosimy, aby umożliwić chorym udział w tej modlitwie. Po Mszy św. zapraszamy chorych na spotkanie w budynku parafialnym.
  2. W czwartek, 13 lutego nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00, a później Msza św. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  3. W piątek święto św. Cyryla i Metodego.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 14. mieszkania od 21 do 40.
  6. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania, które rozpoczynają się wieczorną Mszą św.:
  • w poniedziałek MINISTRANTÓW;
  • w czwartek AKCJĘ KATOLICKĄ;
  • także w czwartek DZIECI przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, oraz ich RODZICÓW.