Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 lutego 2020 VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania: vi niedziela zwykła rok a

  1. Zapraszamy parafian na cotygodniowe nabożeństwa celebrowane w naszym kościele, szczególnie pamiętajmy o adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00.
  2. W sobotę święto Katedry św. Piotra Apostoła. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji Ojca Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie odprawiana w intencji rejonów VII i VIII.
  4. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 14. mieszkania od 41 do 60.
  5. We wtorek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy LEKTORÓW na spotkanie formacyjne.
  6. W piątek, w czasie wieczornego nabożeństwa, kolejne spotkanie ze SŁOWEM BOŻYM, w ramach zadania duszpasterskiego: Biblijna Odnowa Parafii, a po nabożeństwie zapraszamy grupę biblijną na spotkanie do budynku parafialnego.
  7. Burmistrz Miasta Radymno serdecznie zaprasza mieszkańców Radymna, powyżej 60 - tego roku życia, nieaktywnych zawodowo, pragnących w sposób aktywny wykorzystać swój czas wolny do uczestnictwa w zajęciach, warsztatach oferowanych przez Klub Senior+. W ramach działalności Klubu Seniora przewidziane są zajęcia rekreacyjno-ruchowe, kulinarne, promujące zdrowy styl życia, warsztaty komputerowe, wyjazdy i inne. Szczegółowe informacje o działalności i zapisach do Klubu Seniora  dostępne są w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radymnie  przy ul. Lwowskiej 20 w godzinach od 7:30 do 15:30.