OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 marca 2020 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Znalezione obrazy dla zapytania: kuszenie jezusa na pustyni

1. Dzisiaj  o godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym i zakończenie REKOLEKCJI. Po Gorzkich Żalach zmiany tajemnic różańcowych i Msza św.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  3. W czwartek zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, a po Mszy św. na kolejne spotkanie w ramach cyklu: „Zrozumieć Mszę Świętą”
  4. W piątek o godz. 8.00 wyjazd z posługą sakramentalną do chorych.  O godz. 15.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży. Po Drodze Krzyżowej Msza św. W czasie tych nabożeństw będzie możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej.
  5. W sobotę (pierwszą miesiąca) zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.
  8. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 15. mieszkania od 1 do 20.
  9. W ostatni piątek nasi parafianie z Przyjaznego Domu, Akcji Katolickiej i innych grup parafialnych uczestniczyli w polskiej premierze filmu „Najświętsze Serce”. Dla naszej Parafii, pw. Najśw. Serca Pana Jezusa, to bardzo ważny film. Zachęcamy do jego obejrzenia i proponujemy zorganizowany wyjazd, np. w najbliższy piątek. Prosimy zainteresowanych o zapisanie się w zakrystii wraz z numerem tel. do kontaktu, najpóźniej do wtorku. Koszt będzie zależny od liczby zgłoszonych osób.
  10. Zapraszamy wszystkich członków Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa z naszej parafii do udziału w rekolekcjach dla członków Straży, które odbędą się w dniach od 9 do 11 marca w Lipniku. Zapisy chętnych w zakrystii u ks. Pawła.
  11. Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu
    -  w PONIEDZIAŁEK - ministrantów,
    - w PIĄTEK narzeczonych na kolejną katechezę w ramach Kursu Przedmałżeńskiego;
    -  w następną NIEDZIELĘ na godz. 16.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców na poświecenie i rozdanie książeczek.