Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 III 2020 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Znalezione obrazy dla zapytania: uzdrowienie niewidomego od urodzenia

 1. Nadal staramy się stosować do zarządzeń związanych ze stanem epidemii w Polsce. Aktualne więc pozostają podawane tydzień temu ogłoszenia dotyczące sprawowania liturgii w naszej Parafii.         
  Korzystający z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. niech pamiętają o duchowej łączności z Eucharystią przez transmisje radiowe i telewizyjne. Niech w tych niezwyczajnych okolicznościach nasze mieszkania staną się Kościołami Domowymi, w których nie braknie wspólnej modlitwy i rozważania Słowa Bożego. Nasze zachowania i postawy w tym czasie dają nam także dość wyraźną odpowiedź na pytanie - jaki jest stan naszej wiary i jak wyglądają nasze relacje z Panem Bogiem i bliźnimi.
 2. DZISIAJ od godz. 15.00 możliwość osobistej modlitwy przed wystawionym do Adoracji Najświętszym Sakramentem.       
  O godz. 15.30
   GORZKIE ŻALE połączone z suplikacjami – jako modlitwa błagalna o uchronienie nas od wszelkich niebezpieczeństw,  a w tym czasie szczególnie o ustanie epidemii.      
 3. W najbliższym tygodniu, codziennie od godz. 15.00 do 17.00, będzie  możliwość osobistej modlitwy adoracyjnej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Adoracje zakończą się śpiewem suplikacji.   W czwartek Adoracja rozpocznie się wspólnie odmawianą Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 4. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia - modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Msze św. o godz. 6.30 i 17.00. W przedsionku kościoła znajdziemy deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przystąpienie do Duchowej Adopcji odbędzie się podczas Mszy o godz. 17.00. 
 5. W piątek, tak jak w ubiegłym tygodniu, Droga Krzyżowa będzie odprawiana dwa razy:       
  - rano po Mszy św. o godz. 6.30    
  - wieczorem o godz. 17.00 (po Drodze Krzyżowej – Msza św.) 
  Nie będzie dodatkowej Drogi Krzyżowej dla dzieci.
 6. W sobotę wieczorna Msza św. z liturgią niedzielną.
 7. Dziękujemy za pracę przy sprzątaniu kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 16. mieszkania od 21 do 40.
 8. Dziękujemy Różom Żywego Różańca za składane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.