Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 LISTOPADA 2020 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22 listopada – Parafia  Miłosierdzia Bożego w Chłapowie

  1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. o 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najśw. Sercu Jezusowemu. Można zyskać odpust zupełny. Od godz. 15.00 możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, a o 15.30 modlitwy wypominkowe i zakończenie adoracji.
  2. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Wieczorem Msza św. w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
  3. W piątek zakończenie tegorocznych modlitw wypominkowych.
  4. W sobotę wieczorem Msza św. z liturgią niedzielną.
  5. Za tydzień I niedziela Adwentu. Przepisy liturgiczne nie dopuszczają Mszy św. roratnich w niedziele adwentowe, dlatego Msze św. o godz. 6.00 w adwencie będą tylko w dni powszednie, a w niedziele pierwsza Msza św. będzie zwyczajnie o godz. 8.00, poprzedzona śpiewem „godzinek”. Msza św. o godz. 11.30, w przyszłą niedzielę, będzie w intencji rejonów VII i VIII.
  6. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kościoła. Prosimy do tej pracy w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 7.