Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 GRUDNIA 2020 II NIEDZIELA ADWENTU

Portal Diecezji Tarnowskiej - 6 grudnia: XXI Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie

 1. Dzisiaj dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie. Po Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościo­łom. Dziś podczas nabożeństwa o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych, a pół godziny wcześniej możliwość osobistej modlitwy przed wystawionym Najśw. Sakramentem.
 2. Dzisiaj także odpust ku czci św. Mikołaja w Parafii św. Wawrzyńca.
 3. Przypominamy, że w niedziele Adwentowe nie odprawia się Mszy roratnich, dlatego pierwsza  Msza św. jest zwyczajnie o godz. 8.00. Poza niedzielami zapraszamy codziennie na Msze św. roratnie o godz. 6.00
 4. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 6.00, 16.00 i 18.00. Parafia Nawiedzenia NMP w Brzezince - Niepokalane Poczęcie NMP 2017Kościół będzie także otwarty o godz. 12.00 – z zaproszeniem na modlitwę w „Godzinie Łaski”.
 5. We wtorek zapraszamy dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami  na Mszę św. o godz. 18.00, na której zostaną wręczone Medaliki NMP. Po nabożeństwie spotkanie w Kościele.
 6. Przypominamy o dodatkowych nabożeństwach: w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, zakończona modlitwami przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II; w piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Faustyny.
 7. W sobotę – wieczorna Msza św. będzie z liturgią niedzielną.
 8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów III i IV, a o godz. 15.30 – modlitwa różańcowa w duchu fatimskim.
 9. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 9.
 10. W tym roku nie będą przynoszone opłatki wigilijne do naszych domów. Poświęcone Opłatki są wyłożone przy bocznych ołtarzach. Prosimy, aby zabrać je nie tylko do swoich domów, ale także dla tych, którzy w tym czasie z różnych przyczyn nie przychodzą do kościoła. Do opłatków dołączona jest kartka z życzeniami od nas - duszpasterzy. Te pobłogosławione modlitwą opłatki, które trafią na wigilijne stoły, niech będą znakiem wzajemnej życzliwości i jedności w całej naszej wspólnocie parafialnej. Nie będą składane dodatkowe ofiary z okazji rozdawania opłatków.