OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 GRUDNIA 2020 III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE

1. Od czwartku, w liturgii Adwentu, rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Bożego Narodzenia.
  2. Najważniejszym wydarzeniem w przygotowaniu do Świąt jest spowiedź adwentowa. W tym roku, z wiadomych powodów, nie będzie można gromadzić wiernych na spowiedzi w jednym wyznaczonym dniu. Księża będą służyć w konfesjonałach tylko w swoich Parafiach. Dlatego prosimy, aby skorzystać ze spowiedzi już w tym tygodniu i nie odkładać jej na ostatnie dni przed Świętami. W naszym kościele, od jutra, będzie możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem, a także w czwartek po Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  3. Dziś o 15.30 zapraszamy do modlitwy różańcowej w duchu objawień fatimskich. Pół godziny wcześniej będzie możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  4. Dzisiaj rocznica wprowadzenia stanu wojennego. W naszej gazetce znajdziemy informację o akcji zaproponowanej dla upamiętnienia ofiar komunistycznych represji. Także dzisiaj wypada 2 rocz. śmierci Ks. Szczepana Semenowicza. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych kapłanach.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów V i VI.
  6. Przypominamy o możliwości zabrania z kościoła poświęconych opłatków wigilijnych, także dla sąsiadów, którzy w tym czasie nie mogą być w kościele. Opłatki znajdują się na stolikach przy bocznych ołtarzach.
  7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 10.