BOŻE NARODZENIE 2020

Obraz może zawierać: ludzie na scenie i w budynku

Kochani Parafianie, Drodzy Dobroczyńcy naszej Parafii
i wszyscy odwiedzający naszą świątynię!

Te Święta wydają się inne niż wcześniej. Jednak Pan Bóg jest wciąż taki sam – Niezmienny w swojej Miłości do człowieka, którego stworzył, odkupił i uświęcił. Przychodzi do nas zawsze; nie zważa na przeszkody i ludzkie ograniczenia. Dlatego znów, razem z Maryją i Józefem, naśladując ich prostotę i pokorę, możemy uklęknąć w cichej adoracji przed Słowem, które stało się Ciałem i zamieszkało między nami.
     Rozważając tę Wielką Tajemnicę, życzymy Wam aby Narodzony Zbawiciel napełnił Wasze serca i umysły niezachwianą nadzieją, która pozwoli pokonać wszelkie trudności, silną wiarą, która rozjaśni nawet najbardziej mroczne dni i głęboką miłością, która w każdym człowieku potrafi dostrzec choćby promyk dobra oraz zawsze jest gotowa przebaczyć. Życzymy świętowania pełnego radości i Bożego pokoju.
Obraz może zawierać: choinka, tabela, roślina i w budynkuNiech czuwa nad nami Boża Opatrzność, abyśmy jak najszybciej mogli znów spotkać się wszyscy w naszej świątyni i wspólnie uwielbiać Boga i dziękować Mu za wielkie dzieła, które dla na uczynił.

Z modlitwą i błogosławieństwem
Wasi duszpasterze: