Nowy Rok Pański 2021

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2021 Roku – Klub Strzelecki "AGAT"  Złotoryja

Na progu Nowego Roku, wszystkim Parafianom i osobom związanym z naszą Parafią, składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne, aby Chrystus przynoszący światu pokój, błogosławił całej naszej Wspólnocie, dając szczęście i pomyślność, a Maryja Boża Rodzicielka nieustannie towarzyszyła w naszym wzrastaniu ku Bogu i bliźnim. Pełni wiary i miłości, spoglądając z nadzieją w przyszłość, rozpocznamy, w Imię Boże, ten Nowy 2021 Rok.