OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 STYCZNIA 2021 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Ogłoszenia - Święto Chrztu Pańskiego (13.01. 2019 r.) - Parafia Rzeszów -  Zalesie

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie liturgicznego okresy Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.  Od godz. 15.00 możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  2. W środę, 13 grudnia, zapraszamy na godzinę 17.00 na Mszę św. i modlitwę różańcową w duchu fatimskim.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, którą zakończą modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej modlitwa przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  5. W przeszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów VII i VIII.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 13, mieszkania od 1 do 20.